top of page
IMG_1273.jpg
"Nejlepší interiéry říkají něco o lidech,
kteří v nich žijí."

David Hicks

Jmenuji se Klára a tvořím pro Vás interiéry s otiskem svým, ale hlavně Vaším. 

Už od malička mě doma bavilo šoupat vším možným nábytkem. Můj pracovní stůl navštívil v průběhu pár let snad všechny rohy pokoje a na poličkách rodičů se objevovaly ty nejdesignovější ruční výrobky z mé vlastní dílny.

Když bylo na čase začít brát kariéru vážně, odjela jsem studovat interiérový design do italské Florencie, kde jsem nasbírala spousty cenných zkušeností. Naučila jsem se pravidla ergonomie, dispozic či barevných kompozic. Získala dovednosti ve 3D programech a technické i praktické znalosti, které nyní mohu předávat do projektů.

Od návratu z Florencie jsem pracovala jako interiérový designér pro německou společnost Westwing, díky níž jsem měla možnost pracovat na zahraničních projektech a naučit se mnoho o světových trendech. 

Interiéry se staly nejen mou kariérou, ale i celoživotním hobby a tak když mám chvíli volna, nejraději cestuji a objevuji při tom designové kousky z jiných krajů. Mimo to mě můžete zastihnout na lekci jógy nebo se skleničkou vína v jednom ze spousta krásných pražských podniků. :)

 

Nyní se věnuji především svým vlastním projektům. Moc ráda pomohu s domovem či nebytovým prostrem i Vám. Nešoupejte jen nábytkem... dejme společně interiéru opravdovou hodnotu!

 

Klára

bottom of page